Kajak 2-os ze śrubą napędową

To nowa seria kajaków wędkarskich na rynku Europejskim z systemem napędu PeddalCrow, stworzona dla najbardziej wymagających wędkarzy. Tu nie ma mowy o kompromisie, kajaki muszą być stabilne, pakowne i komfortowe.

To jednostka, która jest idealna na jeziora, zalewy czy zatokę. Jednostka będzie odpowiednia dla kajakarzy chcących zabrać to co potrzebne na długie wędkowanie.

Kajaki są wyposażone w system napędu PeddalCrow – Kolumnowy system przenoszenia napędu z pedałów na śrubę. Prosty w konstrukcji i bardzo skuteczny system, który napędza kajak do dużych prędkości.

Pedałów możemy używać wedle naszego uznania, kolumnę można podnieść i kajak napędzać wiosłem, można też wymienić kolumnę pedałów na mały silnik elektryczny

Siedzisko Vantage regulowane jest przód tył, dla lepszego dopasowania użytkowników o różnym wzroście do systemu PeddalCrow. Siedzisko jest równie komfortowe w czasie pływania jak i w czasie połowu. Oparcie możemy regulować na paskach, pozwala to dobrać odpowiedni kąt jego nachylenia.


 

Dane techniczneWaga napędu

10 kg x2

Ładowność

280 kg

 

SpecyfikacjaPedały PeddalCrow – napęd do przodu i do tyłu x 2

Przestrzeń do przechowywania za siedziskiem + olinowanie


Siedzenie Vantage x 2

Duża platforma do połowu spiningowego x 2


14 korków odpływowych

Duży owalny właz na dziobie


Wewnętrzna siatka przy dużym włazie

Uchwyt na wiosło x2


4 szyny do montażu Railblazy

3 uchwyty na wędki rozmiar L


4 rączki do przenoszenia kajaka

Korek odpływowy głównej komory


Pokrywa skrzyni PeddalCrow x2

Ster

HOTEL SKALNY SPA