Wataha

Nasza Antila nosi dumnie nazwę WATAHA nie bez powodu. W związku z tym, że uczestniczyliśmy w procesie powstawania serialu WATAHA nieraz gościliśmy na jej pokładzie bohaterów tego serialu. Po prostu – nie mogliśmy nazwać jej inaczej.

Laureat Złotego Medalu Targów w Poznaniu BOATSHOW 2009. Jacht turystyczny, wygodny i bezpieczny. Nowoczesny osprzęt ułatwia obsługę i zapewnia dobre właściwości nautyczne. Wygodne i przestronne wnętrze z dwoma kabinami zapewnia wysoki komfort mieszkania i pływania 7-mio osobowej załodze.

Jest to jacht nowoczesny, podążający za światowymi trendami. Atrakcyjna, dynamiczna sylwetka połączona z ergonomicznym kształtowaniem pokładu oraz dopracowanymi detalami jest dzwierciedleniem dyskretnej elegancji.

Znakomicie sprawdza się w rejsach rodzinnych, z małymi i dużymi załogami, a także podczas eventów. Podwyższona stateczność poprzeczna pozwala na zwiększenie powierzchni ożaglowania i prędkości przy słabszych wiatrach dając również poczucie komfortu i bezpieczeństwa w trudniejszych warunkach.Kształt kadłuba został zaprojektowany w sposób umożliwiający osiągnięcie wysokich prędkości oraz manewrowości i lekkości prowadzenia dające prawdziwą radość z żeglugi.

Idealny jacht do rodzinnej żeglugi turystycznej – wygodny kokpit, do którego sprowadzone wszystkie fały, obszerna kabina, bogate wyposażenie, jakość wykonania i bezpieczeństwo. To cechy, które powodują, że jacht znakomicie sprawdzi się w wielodniowych wyprawach żeglarskich.


 

Dane techniczne

Rok produkcji

2012

Masa całkowita

3200 kg

Ilość członków załogi

6

Typ miecza

Uchylny


powierzchnia żagli (m2)

38

Wysokość masztu

12.8 m

Typ silnika

Elektryczny

Umiejscowienie silnika

Zaburtowy


Długość całkowita

8,85 m

Wysokość w kabinie

1,80 m

Moc silnika

5 KM

Szerokość całkowita

2,98 m


Marka silnika

HASWING Protruar G 3.0 110Lbs 24V

Typ steru

Płetwa na pawęży + rumpel

Zanurzenie maksymalne

1,70 m

Zanurzenie minimalne

0,40 m

 

UdogodnieniaWydzielona sypialnie

TV


Zlewozmywak

Kuchenka


Apteczka

Toaleta ze zbiornikiem


Wyposażenie do gotowania

Lazy jack


Gaśnica

Grot na pełzaczach


Rolfok na sztywnym sztagu

Środki ratunkowe


Butla gazowa

Relingi


Drabinka rufowa

Dodatkowe głośniki w kokpicie


Radio
HOTEL SKALNY SPA